Νέες θέσεις εργασίας

RANDSTAD HELLAS Α.Ε.: Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων
Περιγραφή:

Περιγραφή εργασίας

Θέλεις να εργαστείς ως Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων σε μία μεγάλη εταιρία στο χώρο του φωτισμού;

Έχεις εμπειρία στις χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού και ψάχνεις το επόμενό σου βήμα;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει!

παροχές

Η εταιρία προσφέρει στον Υπεύθυνο Ανάπτυξης Πωλήσεων τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Σύστημα bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων είναι οι παρακάτω:

  • Ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου στο χώρο του ηλεκτρολογικού υλικό και φωτισμού
  • Ανάπτυξη πελατολογίου HORECA
  • Ανάπτυξη δικτύου ηλεκτρολόγων και εργολάβων με σκοπό την αύξηση πωλήσεων
  • Παρουσίαση προϊόντων στο δίκτυο συνεργατών
  • Ανάληψη μεγάλων έργων, π.χ. εγκατάσταση φωτισμού σε ξενοδοχεία
  • Επίτευξη στόχου πωλήσεων και εμπορικής πολιτικής της εταιρίας
  • Ταξίδι εκτός Αττικής

Προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων είναι τα παρακάτω:

  • Αντίστοιχη εμπειρία 3-5 έτη σε χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Δυνατότητα ταξιδιού
  • Γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλίας

ΕΙδικότητες που αφορά: - Μηχανικός Παραγωγής & Διοίκησης
Τρόπος επιλογής:με συνέντευξη
Είδος απασχόλησης:Πλήρης απασχόληση
Πληροφορίες:

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων, επικοινώνησε με την Ήλια Λυμπεροπούλου στο 210 677 0523. #salesengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Πατήστε εδώ για να κάνετε την αίτησή σας

Περιοχή:Αθήνα
Ανακοίνωση:18/04/2019