Νέες θέσεις εργασίας

ΚΡΕΤΑ ΦΑΡΜ ΤΡΟΦΙΜΩΝ : Production trainee (Code: PD_1021)
Περιγραφή:

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, ζητά να προσλάβει:

                                    Production trainee (Code: PD_1021),
                                           με έδρα το Ρέθυμνο, Κρήτης

Κύριες αρμοδιότητες:

•Συμμετοχή στην επίβλεψη και στο συντονισμό της παρασκευής κρεατοσκευασμάτων και αλλαντικών.

•Παρακολούθηση και διασφάλιση ημερήσιου προγράμματος παραγωγικής διαδικασίας και παραγωγικών kpi’s.

•Παραγωγή των προϊόντων σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές της εταιρείας.

•Εφαρμογή των πολιτικών Ποιότητας, Υγείας & Ασφάλειας της Εταιρίας, σε συνδυασμό με τη βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας.

•Επίτευξη των στόχων του τμήματος με ευελιξία και προσαρμοστικότητα.

•Αυστηρή τήρηση των προβλεπόμενων διαδικασιών και ελέγχων.

Απαραίτητα Προσόντα:

•Πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση Γεωπονία/Χημικού Μηχανικός/Τεχνολογίας Τροφίμων/ Μηχανικού Παραγωγής & Διοίκησης ή συναφές αντικείμενο.

•Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα αξιολογηθεί ως ιδιαίτερο προσόν.

•Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία, σε οργανωμένη Μονάδα Παραγωγής,    Επεξεργασίας, Συσκευασίας Τροφίμων 1-3 έτη.

•Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.
•Άριστη επικοινωνία, οργάνωση, ευελιξία, προσαρμοστικότητα.

Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Προϊστάμενο Παραγωγής.

Η Εταιρεία προσφέρει:

•Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

•Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση

•Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποι μας !!!
Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/

ΕΙδικότητες που αφορά: - Χημικός Μηχανικός & Μηχανικός Περιβάλλοντος
- Μηχανικός Παραγωγής & Διοίκησης
Τρόπος επιλογής:CV, ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
Είδος απασχόλησης:Πλήρης απασχόληση
Πληροφορίες:

Στοιχεία επικοινωνίας: τηλ. 28310-86700 & email για αποστολή βιογραφικών hr@cretafarm.gr .

Η αποστολή των βιογραφικών σημειωμάτων γίνεται με ευθύνη των υποψηφίων, οι οποίοι είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για την αλήθεια και ακρίβεια των δηλούμενων στοιχείων ή/και εγγράφων. Με την αποστολή του βιογραφικού του σημειώματος ο κάθε υποψήφιος συναινεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2472/1997 στην επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων του, που περιέχονται στο βιογραφικό σημείωμα, καθώς και κάθε άλλου προσωπικού στοιχείου, που περιέλθει στην κατοχή της CRETA FARM  υπ’ ευθύνη του υποψηφίου με αποκλειστικό σκοπό την αξιολόγηση των ικανοτήτων των υποψηφίων για την κάλυψη της θέσης, για την οποία απέστειλαν το βιογραφικό τους, ή για την κάλυψη άλλης θέσης, για την οποία κρίνεται, κατά την επεξεργασία, ότι διαθέτει τις απαιτούμενες ικανότητες. Η CRETA FARM  μπορεί να ορίζει εργαζομένους της ή τρίτους, φυσικά ή νομικά πρόσωπα, ως πρόσωπα εκτελούντα την επεξεργασία για λογαριασμό της. Κάθε υποψήφιος έχει τα δικαιώματα ενημέρωσης και αντίρρησης των άρθρων 11 έως και 13 του ν. 2472/1997.

Περιοχή:ΡΕΘΥΜΝΟ
Ανακοίνωση:15/10/2021