Νέες θέσεις εργασίας

ΦΙΝΟΜΠΕΤΟΝ ΑΕ: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ
Περιγραφή:

Η εταιρία ΦΙΝΟΜΠΕΤΟΝ Α.Ε., με 37ετή παρουσία στο χώρο των δομικών υλικών, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Παραγωγής για τη μονάδα των έτοιμων κονιαμάτων FINOMIX στο Χορδάκι Χανίων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ ή ΑΕΙ (Παραγωγής και Διοίκησης ή συναφούς σχολής)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα, οργανωτικότητα και συνέπεια
  • Επιθυμητή γνώση χειρισμού προγραμμάτων ERP (π.χ. SoftOne κλπ.)
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους

Καθήκοντα-αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός και βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας
  • Οργάνωση και καθοδήγηση ανθρωπίνου παραγωγικού δυναμικού
  • Επίβλεψη και τήρηση κανόνων ασφαλείας εργαζομένων
  • Άμεση συνεργασία με τα τμήματα logistics και πωλήσεων

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πολύ καλό περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

ΕΙδικότητες που αφορά: - Μηχανικός Ορυκτών Πόρων
- Μηχανικός Παραγωγής & Διοίκησης
Τρόπος επιλογής:ΜΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
Είδος απασχόλησης:Πλήρης απασχόληση
Πληροφορίες:

Email αποστολής βιογραφικών: career@finomix.gr

Περιοχή:ΧΑΝΙΑ (ΧΟΡΔΑΚΙ ΧΑΝΙΩΝ)
Ανακοίνωση:30/11/2022