Νέες θέσεις εργασίας

SPACE CONTRACTORS ΙΚΕ: Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Περιγραφή:

Η SPACE CONTRACTORS P.C., Μελετητική - Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης, επιθυμεί να απασχολήσει Μηχανικούς στα πλαίσια ανάπτυξης της εταιρείας.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη αρχιτεκτονικών σχεδίων
  • Σύνταξη φακέλων κι έκδοση οικοδομικών αδειών
  • Επιμέτρηση έργων
  • Κοστολόγηση
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών σε αρμόδιες υπηρεσίες
  • Επίβλεψη και Διοίκηση εργοταξίου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, Πτυχίο AEI Πολιτικών Μηχανικών / AEI Μηχανολόγων Μηχανικών /  Μηχανικών Δομικών Έργων / Διακοσμητών
  • Κάθε είδους προϋπηρεσία - εμπειρία θα εκτιμηθεί
  • Γνώση πολεοδομικής νομοθεσίας και κανονισμών
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών Office
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων CAD, τρισδιάστατου σχεδιασμού και φωτορεαλισμού
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρονται:

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλώ σημειώστε πως για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα. Θα ακολουθήσει η εσωτερική διαδικασία αξιολόγησης και θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη.

Πληροφορίες κι αποστολή βιογραφικών στο hr@spacecontractors.gr.

ΕΙδικότητες που αφορά: - Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Τρόπος επιλογής:Με συνέντευξη
Είδος απασχόλησης:Πλήρης απασχόληση
Πληροφορίες:

email : hr@spacecontractors.gr

Τηλέφωνο : 2810327246

Περιοχή:Ηράκλειο Κρήτης
Ανακοίνωση:25/05/2023