Νέες θέσεις εργασίας

MATRIX PACK S.A.: Μηχανολόγος Μηχανικός
Περιγραφή:

Βιομηχανία παραγωγής πλαστικών και χάρτινων προϊόντων, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει  Μηχανολόγο Μηχανικό για τα εργοστάσιά της στη Ριτσώνα Βοιωτίας.

Επισκόπηση θέσης εργασίας: Μηχανικός παραγωγής και συντήρησης με έδρα τα εργοστάσια μας στη Ριτσώνα.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος Παραγωγής
  • Υπεύθυνος Συντήρησης
  • Εύρυθμη λειτουργία μηχανών εργοστασίου
  • Οργάνωση τμήματος συντήρησης
  • Οργάνωση τμήματος μηχανουργείου
  • Σχεδιασμός μηχανολογικών εξαρτημάτων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ (μηχανολόγου μηχανικού ή ηλεκτρολόγου μηχανικού)
  • Δεξιότητες οργάνωσης, μεθοδικότητα, συνέπεια, προσαρμοστικότητα
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD ή αντίστοιχου
  • Ηλικία 25-35 ετών
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Ικανότητες στην επικοινωνία και τη διαχείριση προσωπικού
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδες
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
ΕΙδικότητες που αφορά: - Μηχανικός Παραγωγής & Διοίκησης
Τρόπος επιλογής:αποστολή βιογραφικού
Είδος απασχόλησης:Πλήρης απασχόληση
Πληροφορίες:

τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο  info.matrixpack@matrixpack.gr

Περιοχή:Ριτσώνα Βοιωτίας
Ανακοίνωση:16/11/2020